Piękne włosy w świetle słonecznym
Category:

Wiosenna pielęgnacja włosów: olejowanie krok po kroku

Olejowanie włosów to sposób na ich regenerację, odżywienie i nawilżenie. Zabieg jest bardzo popularny, ponieważ można go wykonać samodzielnie w domu. Dla początkujących sprawdzą się 3 podstawowe metody olejowania: na sucho, na podkład nawilżający oraz łączenie maski lub odżywki z olejem pielęgnacyjnym, dobranym zgodnie z rodzajem włosów.

Czytaj dalej
Posted On :
Klub w Katowicach
Category:

Nowy rok, nowy ja! Jak zadbać o siebie?

Początek roku to czas, kiedy wiele osób robi postanowienia noworoczne. Jedni się ich twardo trzymają, inni szybko tracą zapał – w zależności od samozaparcia oraz rodzaju postawionego przed sobą celu. Bardzo wiele z tych postanowień dotyczy siłowni czy fitnessowych klubów. Katowice to miasto, w którym możemy znaleźć noworoczne, tańsze karnety – oczywiście jest to forma […]

Czytaj dalej
Posted On :
Ogród
Category:

Mały ogród przed domem szeregowym

Domki szeregowe są budowane na bardzo niewielkich parcelach. Więc do dyspozycji mieszkańców jest mała przestrzeń, którą i tak trzeba odpowiednio zagospodarować. Najlepiej to zrobić dobierając rośliny efektowne nie przytłaczające sobą całości, a zarazem nie wymagające wiele zabiegów pielęgnacyjnych.

Czytaj dalej
Posted On :