Kobieta masuje pod biurkiem w pracy swoje nogi na których ma żylaki
Category:

Żylaki – 5 najważniejszych kwestii

Żylaki to potoczne określenie choroby kończyn dolnych, jaką jest przewlekła niewydolność żylna. Mówi się o nich wtedy, gdy żyły na nogach są poszerzone i wydłużone, poskręcane i wypukłe, w dodatku mają intensywnie niebieski lub wręcz fioletowy kolor.

Czytaj dalej
Posted On :
Spędzanie wakacji w Krakowie
Category:

Wakacje w Krakowie – jakie atrakcje oferuje Kraków?

To małopolskie miasto z ogromną historią i wspaniałą tradycją każdego roku zachęca turystów do odkrywania jego zakątków. Mowa tu oczywiście o Krakowie, czyli niegdyś stolicy Polski. Malownicza architektura z tajemniczymi zakątkami, imponująca historia, bogate życie nocne i przepyszna kuchnia – Kraków jest zdecydowanie wart odwiedzenia i doświadczenia tego osobiście. Aby ułatwić sobie wycieczkę, warto dysponować […]

Czytaj dalej
Posted On :
Kobieta w ciążmy ma cukrzyce i sprawdza poziom cukru we krwi
Category:

Cukrzyca ciążowa – czym się charakteryzuje?

Cukrzyca ciążowa dotyka coraz większą liczbę kobiet. Jej przyczyny nie zawsze są znane, ale bez wątpienia konieczne jest podjęcie odpowiednich działań, które mają na celu wyrównanie poziomu cukru we krwi do akceptowalnego. W przeciwnym wypadku można spodziewać się konsekwencji zdrowotnych u matki i dziecka. O czym trzeba wiedzieć? Co warto sprawdzić?

Czytaj dalej
Posted On :
Kobieta w ciąży zaczyna poród
Category:

Co robić, gdy zaczyna się poród?

Czy to ten moment? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, których termin porodu już się zbliża. Zazwyczaj przypada on w okresie od 38 do 42 tygodnia ciąży. Jak rozpoznać objawy porodu i co zrobić wtedy, gdy się zaczyna? Kiedy należy udać się do szpitala? W jaki sposób można złagodzić dolegliwości przed samym porodem?

Czytaj dalej
Posted On :
Rozpoczęcie kursu nauki języka hiszpańskiego online
Category:

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

Artykuł partnera. Na przestrzeni ostatnich lat udało Ci się w zadowalającym stopniu opanować umiejętność posługiwania się językiem angielskim? Brawo! Teraz przyszedł czas na poszerzenie swojej wiedzy. Ciekawą opcją jest na przykład bliższe zaznajomienie się z regułami rządzącymi językiem hiszpańskim. Interesuje Cię kultura tego kraju? Od zawsze lubisz słuchać hiszpańskiej muzyki, a słowa piosenek w tym […]

Czytaj dalej
Posted On :
Kobieta zmaga się z zespołem jelita drażliwego
Category:

Zespół jelita drażliwego – objawy i przyczyny

Jelita pełnią wyjątkową rolę w organizmie, często mówi się o nich nawet w kontekście drugiego mózgu, ponieważ znajduje się w nich około 100 milionów neuronów. Ponadto jelita ściśle współpracują z mózgiem – sygnały z mikroflory jelitowej trafiają do mózgu i na odwrót. Dlatego tak ważne jest, aby utrzymać je w świetnej formie. Niestety jelita lubią […]

Czytaj dalej
Posted On :
Kobieta ma brązową, elegancką torebkę na ramie
Category:

Torebka na ramię typu shopper – jak wybrać tę idealną?

Artykuł partnera. Shopper bags to coś więcej niż torba na zakupy — jest również doskonałym uzupełnieniem Twojej garderoby. Wspólny jednodniowy wyjazd z przyjaciółmi za miasto? Szybkie wyjście po produkty potrzebne na wieczorną kolację? Od Ciebie zależy, gdzie ją zabierzesz! Pomieści wszystkie niezbędne rzeczy, a przy tym nada Twojej stylizacji modowego szyku i nowoczesnego looku.

Czytaj dalej
Posted On :
Mężczyzna jeździrowerem elektrycznym na wsi po lesie
Category:

Rower elektryczny na wsi – czy to dobry pomysł? Znasz wszystkie zalety i wady?

Rowery elektryczne zyskują na popularności. Na zakup takiego sprzętu decydują się osoby w każdym wieku, bez względu na zaawansowanie w aktywności fizycznej. Napęd elektryczny ułatwia podjazdy pod górkę, jazdę przy silnym wietrze czy wówczas, gdy odczuwamy zmęczenie. Pojawia się jednak wątpliwość – czy rower elektryczny na wsi ma sens? Sprawdź wszelkie za i przeciw.

Czytaj dalej
Posted On :