Miłośnicy zakładów bukmacherskich z pewnością słyszeli już o nowym legalnym bukmacherze – eWinner, wystartował we wrześniu ubiegłego roku. Mimo stosunkowo niedużego doświadczenia, bukmacher dynamicznie się rozwija i oferuje graczom wiele atrakcyjnych promocji. Jedną z nich jest bonus eWinner.

Legalny bukmacher

Firma eWinner otrzymała zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie działalności związanej z zakładami bukmacherskimi. Gracze, którzy zdecydują się na skorzystanie z jej oferty, mogą więc mieć pewność, że uczestnicząc w grze nie naruszają polskiego prawa. Co więcej, ten legalny bukmacher odprowadza podatki w naszym kraju, a także aktywnie angażuje się w promocję sportu, zdrowego trybu życia oraz sportowej rywalizacji. Firma dba również o bezpieczeństwo swoich graczy – dokładnie weryfikuje ich tożsamość, oferuje nowoczesne i bezpieczne systemy płatności oraz wypłat, a także udziela kompleksowych informacji na temat zasad bezpiecznej gry.

Atrakcyjne zakłady dla każdego

To, co wyróżnia ofertę eWinner na tle innych legalnych bukmacherów działających w naszym kraju, to również szeroki wybór zakładów, w których możemy brać udział. Dotyczą one bowiem nie tylko najpopularniejszych dyscyplin sportowych, ale również tych, które w naszym kraju cieszą się umiarkowanym zainteresowaniem, a mimo to mają swoich wiernych pasjonatów. Każdy gracz może więc znaleźć zakłady, które wydadzą mu się interesujące. Możemy wyszukiwać je nie tylko na stronie bukmachera, ale również w aplikacji mobilnej stworzonej przez eWinner.

Bonusy w eWinner – na co możemy liczyć?

Jednakże tym, co najbardziej interesuje graczy w ofercie tego bukmachera, są oferowane przez eWinner bonusy. Trzeba przyznać, że jest ich naprawdę sporo i są oferowane zarówno nowym, jak i stałym graczom korzystającym z oferty.

Bonus w eWinner

Jednym z nich jest Zakład Bez Ryzyka. To propozycja skierowana do nowych użytkowników. Aby z niej skorzystać, musimy jedynie złożyć pierwszy depozyt na koncie gracza i obstawić zakłady. Nawet, jeśli nie uda nam się wygrać, otrzymamy zwrot stawki pomniejszony o zaledwie 12%. Stawka zostaje zwrócona w formie bonusu, który możemy przeznaczyć na kolejną grę. Jest to więc doskonała propozycja dla osób, które chcą sprawdzić się w zakładach bukmacherskich lub lubią grać agresywnie.

Oferowany przez eWinner bonus to jedna z ciekawszych opcji  na start wśród legalnie działających w naszym kraju bukmacherów. Nie dziwi więc fakt, że firma ta zyskała już zaufanie graczy, którzy chętnie korzystają z oferowanych przez nią promocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.