Ekspres do kawy jest coraz częściej wybieranym elementem każdej firmy, czy biura. Większość osób codziennie wypija przynajmniej filiżankę kawy, dlatego warto zainwestować w taki sprzęt w swojej firmie. To także świetny sposób na przyjemnie spędzoną przerwę w pracy. W niniejszym artykule przedstawione zostaną najlepsze, najczęściej wybierane ekspresy do kawy dla firmy.

Czym wyróżniają się najlepsze ekspresy do firmy?

Ekspres do kawy do firmy, powinien być przede wszystkim szybki, funkcjonalny i trwały. Ekspresy do kawy stosowane w firmach, biurach, wymagają minimum wysiłku przy przygotowaniu napoju. Przerwa w pracy to czas na relaks, a nie zastanawianie się nad tym, jak właściwie przygotować ulubioną kawę. Ponadto, powinny się wyróżniać szybkością działania, w końcu są one użytkowane przez wiele osób w ciągu dnia. Inną cechą charakteryzującą ekspresy do kawy dla firmy, jest wytrzymałość na wzmożone eksploatowanie i trwałość. Dobrze, żeby zakupiony ekspres do kawy służył przez długie lata, wszystkim pracownikom. Inną cechą jaką powinien wyróżniać się ekspres do kawy do firmy jest multifunkcjonalność – dobrze, by umożliwiał on przygotowanie różnych rodzajów kawy, w końcu każdy lubi co innego.

Najczęściej wybierane ekspresy do kawy dla firmy

Jednym z najczęściej wybieranych ekspresów do kawy dla firm, są ekspresy firmy JURA. Model ekspres JURA E8 Touch Platinum zawiera dodatkowo pojemnik na mleko, funkcję Bluetooth. Posiada dotykowy panel sterujący, oraz szeroko rozbudowany system dostępnych funkcji. Działa szybko i intuicyjnie, dlatego jest to szczególnie polecany ekspres do kawy do firmy. Innym ekspresem określanym jako biurowy jest ekspres JURA WE8. Wyróżnia go:

  • przeznaczenie do stosowania w firmach i biurach,
  • łatwość w użytkowaniu,
  • różnorodność dostępnych rodzajów kaw,
  • nowoczesny, cieszący oko design.

Ponadto, firma JURA oferuje instalację, konfigurację i szkolenie pracowników firmy z użytkowania tego sprzętu. Inną marką, tworzącą także ekspresy do kawy dedykowane firmom, jest MELITTA. Najczęściej wybierane modele ekspresów do kawy tej marki to Melitta Pasionne OT Silver, Melitta Pasionne OT Black, oraz ekspres automatyczny ciśnieniowy Melitta Barista T Smart Black. Przedstawione ekspresy do kawy dla firm, charakteryzują się wysoką trwałością, łatwością w obsłudze, a także możliwością wykonania różnych rodzajów ulubionego kawowego napoju. Ekspres do firmy marki NIVONA również świetnie sprawdzi się w każdym biurze. Najczęściej wybieranym modelem jest  ekspres ciśnieniowy automatyczny NIVONA CafeRomatica 769. To sprzęt niesamowicie prosty w obsłudze. Zastosowano w nim najnowsze technologie, a także co istotne, umożliwia on m.in. zaprogramowanie swojej indywidualnej ulubionej kawy. Posiada bardzo pojemny zbiornik na wodę, co gwarantuje zaparzenie wielu kaw pod rząd.

Przedstawione zostały najczęściej wybierane ekspresy do kawy stosowane w firmach. Przydatne wskazówki na pewno ułatwią wybranie najlepszego modelu dla każdej firmy. 

Sprawdź przykładową ofertę ekspresów do kawy na https://caffegrano.pl/kategoria-produktu/ekspresy-do-kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.