Artykuł sponsorowany.

Jeśli jesteś fanem mocno brzmiących głośników lub po prostu szukasz sprzętu o intensywnym, a jednocześnie subtelnym brzmieniu to koniecznie zajrzyj do oferty amerykańskiej marki Klipsch. To marka, która zapewni Ci nie tylko ciekawie prezentujący się sprzęt w domu, ale przede wszystkim wrażenia muzyczne, których nie da się zapomnieć.

Klipsch jako jedyny w swoim rodzaju producent głośników dla fanów muzycznych uniesień jest wręcz obowiązkową marką na liście dostępnych producentów. A co dokładnie posiada w swojej bogatej ofercie i dlaczego jest tak popularna?

Klipsch, czyli amerykańskie brzmienie i muzyka, której nie da się zapomnieć

Klipsch (https://avstore.pl/producent/klipsch) to jedna z tych amerykańskich marek sprzętów muzycznych, którą prawdopodobnie zna każdy, kto choć trochę interesuje się muzyką. Klipsch ma na swoim koncie produkcję różnego rodzaju sprzętów, a przede wszystkim specjalizuje się w udostępnianiu takich, jak kolumny głośnikowe klasy Hi-Fi oraz Hi-End.

W ich ofercie znajdziemy jednak także różnorodne słuchawki, soundbary, głośniki bluetooth oraz głośniki instalacyjne. Każdy z tych sprzętów przedstawia wyjątkową jakość, a muzyka wydobywająca się z głośników jest wręcz idealnie dźwięczna i jednocześnie wyraźna.

Założycielem marki był Paul W. Klipsch, który w 1946 roku w małej szopie w mieście Hope w stanie Arkansas zaprojektował pierwszy głośnik tubowy. Ten, szybko stał się prawdziwym hitem, a głośnik Klipschorn, otrzymał miano niemal najlepszego na świecie.

Te kolumny wciąż są wręcz rozchwytywane na rynku muzycznym, a znamy jest bardzo dobrze także w Polsce. Przy czym warto zaznaczyć, że szczególnym zainteresowaniem cieszy się linia Reference Base z modelami R-28F, R-620F oraz R-820F a także wyższa linia wyposażona w głośniki ceramiczne Reference Premiere z modelami RP-280F, RP-5000F, RP-6000F oraz RP-8000F.

Dlaczego te kolumny są tak wysoce cenione w świecie muzycznym? Przede wszystkim uważa się, że dają nam bardzo dynamiczny, energetyczny oraz koncertowo rockowy dźwięk. Dzięki temu utworów słucha się niczym na żywo. Odsłuch jest tak wyraźny, że jakby rzeczywisty, a wrażenia z wysłuchania muzyki na takim sprzęcie niezapomniane.

Taki system kina domowego można rozbudować także o subwoofer, których firma również ma wiele w ofercie. Sprawdź, jakie modele masz do dyspozycji, i stwórz swój autorski zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.