W sklepach znajdziesz obecnie mnóstwo różnych akcesoriów do telefonu komórkowego. Każdy gadżet powinien spełniać dwie funkcje: praktyczną i estetyczną. Pierwsza z nich związana jest z ochroną telefonu. Smartfon to przedmiot codziennego użytku, który cały czas jest narażony na uszkodzenia i zanieczyszczenia.

Na drugi aspekt, estetyczny, zwracają uwagę już nie tylko kobiety, ale coraz częściej również mężczyźni. Każdy z nas chce dopasować wygląd telefonu do swoich upodobań. Sprawdź najczęściej kupowane akcesoria na smartfona. Masz je wszystkie?

Szkło hartowane na wyświetlacz

Każdy, komu choć raz w życiu telefon wyślizgnął się z ręki i upadł z głośnym hukiem na podłogę, inwestuje w szkło hartowane. Nie ma co się dziwić – wymiana szybki we flagowym modelu smartfona (na przykład takim jak Samsung S9) może kosztować nawet 400 złotych, a wymiana wyświetlacza – od 600 do 1000 złotych. Tymczasem inwestycja w szkło hartowane to koszt od 20 do 40 złotych. Szkło jest bezbarwne, ale jeśli cenisz sobie estetykę, skorzystaj z usług zaufanego sprzedawcy. Wyszkolony specjalista założy szkło dokładnie i bez niedociągnięć.

Szkło hartowane na aparat

O tym gadżecie wiele osób zapomina, a szkoda. Szkło hartowane na tylny aparat chroni obiektywy aparatu, zmniejsza ryzyko porysowania i zbicia. Co ważne, założenie ochronnego szkiełka nie wpływa na jakość zdjęć czy szybkość reakcji obiektywów. Cena szkła na aparat zależy od danego modelu telefonu, ale nie różni się znacząco od ceny szkiełka na wyświetlacz. 

Personalizowany case

Tylna obudowa telefonu jest równie często narażona na uszkodzenia co wyświetlacz. Koszty wymiany klapki zależą przede wszystkim od modelu smartfona. Przykładowo: wymiana tylnej obudowy Huawei Mate 20 Lite to koszt od 150 do 250 złotych, ale za wymianę “plecków” w iPhone Xs można zapłacić nawet 500 złotych. Jak ograniczyć te koszty? Kupić personalizowany case, który nie tylko ochroni tył i boki telefonu, ale również odda Twój indywidualny styl. Wśród blogerek i influencerek największą popularnością cieszą się obecnie modele z imieniem lub pseudonimem. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.