Artykuł partnera.

Jak wiadomo – historia, tak jak i moda lubi zataczać koło. Trendy rodzą się i umierają, ale często powraca się do nich po latach, dodając nowoczesne style, jednak bazując na oryginale. Lata 80′ i 90′ ubiegłego wieku powracają do mody ostatnimi czasy i coraz częściej spotyka się ludzi ubranych podobnie jak kilkadziesiąt lat temu. To samo tyczy się odradzającego trendu na noszenie męskiej nerki, która zaledwie 20 lat temu była traktowana jako symbol „dresów” lub nieodłączny element białych skarpet i sandałów u tak zwanego „Janusza”. Powraca ona jednak do nas i można ją stylowo dopasować do własnego stylu, ale jako, że moda rządzi się swoimi prawami warto wiedzieć, jak wykorzystać męską nerkę do wzbogacenia ubiory, bez popełnienia błędu.

Nerka męska – jak nosić?

Istnieje kilka różnych sposobów na to, jak odpowiednio nosić nerkę, żeby dobrze wyglądała. Oto one:

  • Nerka przepasana na biodrze – taki był główny zamysł podczas tworzenia projektu nerki, by nosić ją na biodrze. Pasek przekręcić można tak, by (najlepiej) nerka znajdowała się z przodu, wtedy dostęp do niej jest najłatwiejszy, a także nieustannie znajduje się pod kontrolą tak, by była ona bezpieczna. Można również przekręcić pasek, by znajdowała się z boku biodra lub nawet z tyłu, co jest dość niepraktyczne, ale wszystko wedle preferencji.
  • Nerka przepasana przez ramię – tak jest, świetnie również wygląda na ramieniu, niczym torebka.
  • Noszona w ręku – najbardziej prezentujący wygląd męskiej nerki sposób. Po prostu trzeba trzymać ją w ręku, choć jest to dość niefunkcjonalny i niewygodny sposób.

Z czym nosić?

Męską nerkę można nosić z czym się tylko chce, pod warunkiem oczywiście, że nie przesadzi się z elegancją, bo to może skutkować kiczem i brakiem wyczucia stylu w oczach innych ludzi. Można dołączyć ją do swojego pakietu na sportowe wyjście, takie jak: jazda na rowerze, bieganie, czy długi spacer, by móc przechowywać w niej potrzebne rzeczy, jak na przykład wodę. Świetnie prezentuje się ze sportowymi ubraniami. Krótkie spodenki, bluza czy zwykłe dresy zyskają na klasie po dodaniu na pozór małego elementu.

Załącznik:
10.jpg

Nerka a casual

Męska nerka dawniej uchodziła za dodatek do stylu raczej luźnego, bądź sportowego. Mało kto wie, że można ją zastosować do urozmaicenia bardziej wyjściowego ubioru. Coś na pozór sportowej elegancji – czyli tak zwanego stylu casual. Odpowiednio dobrane kolorem i materiałem, z którego zostały wykonane mogą stać się elementem wyróżniającym z tłumu podobnie ubranych ludzi. Aby zachować casualowy styl ubioru, bez przeszkód można ją nosić z:

  • spodniami chino
  • krótkimi spodenkami (najlepiej w połączeniu skórzany pasek – czarna materiałowa nerka lub skórzany pasek – brązowa/czarna skórzana nerka)
  • koszulą o luźnym kroju
  • koszulą elegancką
  • a nawet z eleganckimi butami

Najważniejsze jest jednak to, by chcąc zachować odpowiedni wygląd casualowy, nie można przesadzić z elegancją, dlatego krawaty, muszki, czy eleganckie spodnie od garnituru lepiej niech pozostaną w szafie.

Sprawdź też ofertę nerek męskich na Skorzany.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.