Artykuł sponsorowany.

Firma Wireworld Audio to podstawowy globalny gracz, pod względem produkcji doskonałej klasy przewodów głośnikowych, interkonektów i przewodów sieciowych. Mnóstwo zastrzeżonych poprzez spółkę zmian oddało się na wielkie poprawienie klasy sygnału audio oraz wideo. Szczególne laboratoryjne testy pozwalały na duże dopuszczenie klasy obrazu oraz dźwięku przekazywanego poprzez przewody do takiego, z którym mamy do czynienia na żywo, natomiast jego jakość dziwi klientów oraz krytyków na całym globie.

Profesjonalna firma

Firma Wireworld Audio to główny światowy gracz, pod względem produkcji doskonałej klasy przewodów głośnikowych, interkonektów i przewodów sieciowych. Mnóstwo opatentowanych poprzez spółkę innowacji przełożyło się na wielkie poprawienie klasy sygnału audio oraz wideo. Szczególne laboratoryjne testy pozwalały na duże zbliżenie klasy obrazu oraz dźwięku przekazywanego poprzez przewody do takiego, z jakim mamy do czynienia na żywo, natomiast jego jakość dziwi klientów oraz krytyków na całym globie.

Zdecydowanie, najistotniejsze w każdej spółce to odnaleźć składnik różnicujący ją od konkurencji – coś, co można by stosować w promocjach oraz produktach promocyjnych. David Saltz zakładając spółkę Wireworld miał określony cel: w racjonalny sposób znaleźć, czemu jedne przewody brzmią inaczej aniżeli pozostałe oraz stworzyć jeszcze skuteczniejsze. Historia spółki wskazuje, iż mu się to w pełni udało, natomiast jej artykuły można odnaleźć zarówno w stereofonicznych systemach młodych melomanów, wielbicieli kina domowego, jak również w kosztujących setki tysięcy dolarów systemach high-end.

Specjalny kabel

Koncentryczne biegi zbudowano w postaci multi-Litz z 48 drucików OFC opakowanych w polietylenowy izolator. Kabelek Wireworld Luna 5 wygląda skromnie, bowiem jego biała powłoka naprowadza przewody telefoniczne. To natomiast pozory. Złożoną konstrukcję komplementują niezwykle odpowiednie, jednak na pierwszy rzut oka także nieatrakcyjne, wtyki bananowe o nazwie Power Spring, zapewniające dobry docisk do ścianek gniazda głośnikowego.

Technika owa ogranicza błędy synchronizacji, gwarantując słyszalną oraz wymierną naprawę w utrzymaniu oryginalnych dźwięcznych detali, naturalności brzmienia oraz skutecznej ekspresji. 100% pokrycie ekranowaniem jest dobre w blokowaniu zewnętrznych zaburzeń, jednak w przewodach produkowany jest widoczny szum tryboelektryczny. To oczywiście jest czynnik, dla jakiego Wireworld ulokował ponad dekadę prac rozwojowych w przygotowanie trzech generacji izolacji kompozytowych o nazwie Composilex.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.