Artykuł sponsorowany.

Kursy językowe dla dzieci to doskonała inwestycja na przyszłość, szansa na lepsze życie. Każdy rodzic powinien zapewnić dziecku możliwość nauki. Warto jednak pamiętać, że dzieci najlepiej uczą się przez zabawę. Kursy językowe nie powinny kojarzyć się im z czymś nudnym, udział w nich powinien zapewniać doskonałą rozrywkę i radość. Właśnie taką ofertę ma szkoła językowa Gerelis. Co oferuje? Dlaczego warto skorzystać z jej oferty?

Gerelis – innowacyjne metody nauki

Dzieci kochają zabawę, ruch, kolorowe, piękne otoczenie. W takich warunkach wiedza szybko wchodzi do głowy, a nauka języka obcego jest czymś przyjemnym i naturalnym. Szkoła językowa dla dzieci to miejsce pozbawione nudy i szkolnej rutyny. Uczniowie nie korzystają z podręczników, nie siedzą w ławkach, nie słuchają nudnych wykładów. Nauka w tej szkole to przede wszystkim ciekawa przygoda, a przy okazji możliwość nauki wybranego języka. Dzieci mają nieustanny kontakt z żywym językiem, uczą się angielskiego, francuskiego czy niemieckiego w sposób naturalny, tak samo, jak języka ojczystego. Lektorzy wykorzystują autorski program, który obejmuje m.in. gry, zabawy językowe oraz warsztaty tematyczne, np. teatralne, taneczne czy kulinarne. Ciekawostką, która przyciąga dzieci do szkoły, są zwierzęta. W trakcie zajęć maluchom towarzyszą króliki, psy, koty, myszoskoczki, ryby, żółwie i inne zwierzaki. W takim towarzystwie nauka słówek, gramatyki czy wymowy nie sprawia żadnego problemu.

Szkoła językowa

Szkoła językowa dla dzieci powinna być przyjazna i nie używać „szkolnych” metod nauki

Dlaczego warto zdecydować się na naukę w szkole Gerelis?

Szkoła językowa Gerelis to miejsce inne niż wszystkie. Inne, ale w pozytywnym znaczeniu. Każde dziecko, które tutaj zawita szybko nauczy się języka. Wszystko będzie działo się w sposób naturalny, przyjemny dla malucha. Szkoła posiada wieloletnie doświadczanie, zapewnia doskonałe warunki do nauki. Główne z nich to:

  • Małe, 4-6-osobowe grupy – to optymalna ilość, która pozwala dzieciom na integracje, a nauczycielowi na poświeceniu uczniom maksimum uwagi.
  • Lektorzy mówiący tylko w obcym języku – dzięki temu nauka odbywa się w sposób naturalny, dzieci od pierwszych dni mogą całkowicie zanurzyć się w języku obcym.
  • Indywidualne podejście do każdego kursanta – nauczyciele zwracają uwagę na zainteresowania dziecka, dzięki czemu uczniowie chętnie biorą udział w zajęciach.
  • Grupy dostosowane do wieku dziecka – w kursach mogą brać udział dzieci od 2 roku życia. Szkoła oferuje również zajęcia dla młodzieży i dorosłych.
  • Oryginalne metody nauki – kursy odbywają się w oparciu o autorski program Elisabeth Schwigon, założycielki Gerelis. Opierają się na aktywnej interakcji z “życiowymi” sytuacjami”, dzięki temu dzieci zapamiętują cały wachlarz reakcji w danych sytuacjach.
  • Zróżnicowane metody nauki – dzieci uczą się przez zabawę, wykonują ćwiczenia dydaktyczne, lektorzy proponują zabawy oraz aktywności teatralne. Nie siedzą w ławkach, mogą się przebierać, odtwarzać scenki, w ten sposób rozwijają nie tylko kompetencje językowe, ale również ćwiczą wyobraźnie i kreatywność.
  • Nauka połączona z zabawą i poszerzaniem horyzontów – lektorzy przekazują nie tylko wiedzę językową, ale ciekawostki o danym kraju i świecie.

Rodzice nie muszą martwić się o materiały do nauki, ponieważ wszystkie wliczone są w cenę kursu. Dużą zaletę jest również lokalizacja szkoły, która znajduje się w centrum Wrocławia.

Szkoła językowa Gerelis wyłamuje się z konwenansów, proponuje nowe, skuteczne metody nauki. Kursy językowe dla dzieci nie mają nic wspólnego z nauką w tradycyjne formie. Dzieci przeżywają niezwykłą przygodę, a przy okazji zaczynają mówić płynnie w obcym języku. Warto skorzystać z oferty i przekonać się, że jak skuteczna może być innowacyjność i autorski program.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.