Zbliża się lato – okres większej aktywności na zewnątrz. Dzieci mają wakacje, pogoda sprzyja wypadom za miasto. Kąpieliska przeżywają prawdziwe oblężenie. Łatwo w tym całym rozgardiaszu zapomnieć o zabezpieczeniu swojego sprzętu elektronicznego – o tym, że przeciekła nam torba bądź plecak orientujemy się zazwyczaj za późno. W takich nieprzewidzianych sytuacjach pomaga wodoodporny pokrowiec na telefon. Jaki wybrać i gdzie go kupić?

Tanie i dobre

Te dwa określenia z pewnością pasują do wyrobów marki Aquarius. Nasza polska duma posiada własną linię produkcyjną o nazwie “GoPack”, która to specjalizuje się w wyrobie różnego rodzaju etui i toreb wodoszczelnych. Wodoodporny pokrowiec na telefon sygnowany marką Aquarius znajdziesz w sieci już za niewiele więcej niż 10zł. Czy tak niska cena oznacza, że nie wywiązuje się w pełni ze swego zadania? Ależ skąd! Akurat w tym przypadku wysoka jakość idzie w parze ze śmiesznie niską ceną. Nas, konsumentów, to niezmiernie cieszy, prawda?

Specyfikacja etui marki Aquarius

  • Wodoodporny pokrowiec na telefon Aquarius chroni swoją zawartość przed zachlapaniem, opadami atmosferycznymi, pyłem i kurzem, promieniowaniem UV
  • Nie zakłóca pracy ekranu dotykowego – możesz śmiało korzystać ze swojego telefonu, kiedy znajduje się on w środku pokrowca
  • Praktyczna smycz pozwala na przewieszenie etui wraz z zawartością przez szyję, dzięki czemu zawsze możemy mieć je przy sobie (przydatne szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy w samym stroju kąpielowym)
  • Płaski, kompaktowy kształt etui pozwala na przechowywanie go w każdej torbie bądź plecaku

A dla bardziej wymagających…

Polecam zapoznać się z ofertą marki OverBoard. Wodoodporny pokrowiec na telefon tego producenta wywiązuje się nie tylko z tych samych zadań, co etui od Aquariusa, ale potrafi o wiele więcej. Co dokładnie? Jest odporny na całkowite zanurzenie w wodzie! Dzięki temu łatwo możesz przekształcić swój telefon w podwodny aparat fotograficzny! Oczywiście cena jest w tym przypadku znacznie wyższa – oscyluje w granicach 100-120zł. Gwarantuję jednak, że produkty OverBoard są towarem najwyższej możliwej jakości i są warte swojej ceny.

Aquarius i OverBoard – gdzie ich znaleźć?

Na stronie gokajak.com. Jest to nie tylko sklep internetowy z bogatą ofertą producentów z całego świata – to również witryna tworzona przez pasjonatów sportów wodnych, którzy z niesamowitym zaangażowaniem zajmują się opisywaniem dostępnych w sklepie produktów. Ich blog posiada wierne grono czytelników, a ciekawe artykuły cieszą się niesłabnącą sympatią. Jeżeli chcesz zakupić niezawodny wodoodporny pokrowiec na telefon, to z pewnością go tam znajdziesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.