Artykuł sponsorowany.

„Ich praca jest po to abyśmy my byli bezpieczni” – mówi Dorota Łosiewicz w filmie promującym działalność Fundacji „Dorastaj z Nami”. Mowa jest o strażakach, żołnierzach i policjantach, którzy stracili życie podczas pełnienia obowiązków służbowych. Ci ludzie zanim wyszli na służbę podczas, której utracili życie byli takim samymi ludźmi jak my. Mieli swoje rodziny tak jak większość z nas. Dla ich bliskich wiadomość o śmierci taty, męża jest doznaniem traumatycznym. Przecież tata wyszedł tylko do pracy, z której już nigdy miał nie powrócić. Dzieci szczególnie przeżywają to rozstanie. Zanim do ich świadomości dojdzie bohaterstwo rodzica muszą zmierzyć się z dramatem po zaistnieniu jego braku. Dlatego do życia została powołana fundacja „Dorastaj z Nami”.

Odzyskiwanie równowagi dzięki pomocy Fundacji „Dorastaj z Nami”

Pierwszy etap pomocy dzieciom, podopiecznym Fundacji „Dorastaj z Nami” jest oferowana pomoc psychiatryczno-psychologiczna. Sesje z terapeutami i lekarzami, które opłaca fundacja. Kolejny etap, to pomoc materialna. Te dzieci często zostają pozbawione możliwości opłat za przedszkole, szkołę, studia, dlatego fundacja oferuje pomoc w formie dofinansowania czesnego. Fundacja „Dorastaj z Nami” pomaga w opłaceniu internatu czy akademika. Dzieci w stanie rozchwiania emocjonalnego mają kłopoty w nauce, dlatego Fundacja „Dorastaj z Nami” pomaga w opłatach za korepetycje. Osierocone dziecko bohatera może liczyć na pomoc fundacji w opłacie za zajęcia dodatkowe takie jak np. zajęcia sportowe czy naukę języków obcych. Ważnym elementem jest możliwość skorzystania z pomocy materialnej dla młodzieży przebywającej lub wybierającej się na stypendia zagraniczne.

Możesz podziękować bohaterom wpłacając datek na Fundację „Dorastaj z Nami”

Nie jest Ci obojętny los dzieci bohatera, który jak mówi Dorota Łosiewicz oddał życie abyśmy my byli bezpieczni wesprzyj finansowo Fundację „Dorastaj z Nami”. Można wesprzeć organizację wpłacając jednorazowy datek. Jest jeszcze inna forma wsparcia. Bardzo ciekawa. Można bowiem przystąpić do misji „Zawsze Wierni”. Fundacja „Dorastaj z Nami” zaproponowała ten program finansowy dla tych, którzy chcieliby regularnie zasilać konto organizacji i tak nieść pomoc dzieciom zmarłych funkcjonariuszy. Odrębną formą jest przekazanie jednego procenta z dochodów rocznych na cele fundacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.