Romantyczny weekend we dwoje nie musi odbywać się wyłącznie w okolicach Walentynek. Warto skorzystać z czasu wolnego w okresie majówki, lub na początku sezonu urlopowego. W tym terminie z pewnością w całej Polsce znajdą się atrakcje i zajęcia, które obojgu z Was przyniosą ukojenie i radość ze wspólnie spędzonego czasu. Jeśli natomiast nie macie jeszcze pomysłu na spędzenie wspólnie chwil, przybywamy z pomocą! Przedstawiamy kilka miejsc, w których warto spędzić romantyczny weekend we dwoje.

Niezależnie od tego, czy skłonni jesteście wyruszyć na drugi koniec kraju, czy szukacie rozwiązań pod nosem, zawsze znajdą się rozwiązania na romantycznie spędzony wspólnie czas. Nieważne, czy to wyjazd do hotelu z widokiem na morze, czy to wspólnie spędzony czas pod namiotem w górach. Każda lokalizacja może być świetna, jeśli zadbacie o atrakcje, które przez ten jeden weekend pozwolą Wam zbliżyć się do siebie. Lecz można również iść na skróty i wybrać rozwiązanie, które przyda się każdemu — weekend we dwoje w spa.

Dlaczego SPA?

SPA jest rozwiązaniem, które pozwala nam odrzucić z głowy wszelkie dokładne planowania i atrakcje na wspólny weekend we dwoje. Hotele posiadające spa nie dość, że uraczą Was fantastycznymi pokojami, to jeszcze serwują dużą ilość udogodnień, byście przez tę kilka chwil czuli komfort i luksus, którego na co dzień Wam brakuje. Często w pakietach takich ośrodków dostępne są specjalne atrakcje dla par. Wśród nich znajdziemy:

  • basen,
  • saunę,
  • masaże,
  • zabiegi pielęgnacyjne.

Wymienione powyżej propozycje to tylko część tego, co może Was czekać na romantycznym weekendzie w spa.

Kochaj i bądź kochanym

Romantyczny weekend w spa oferowany jest przez wiele ośrodków i hoteli. Przy dłuższym weekendzie majowym i czerwcowym warto zastanowić się nad wyruszeniem w takie miejsce. Może być to ekskluzywny hotel w centrum miasta, a może być niewielka placówka w środku lasu lub parku. Wyszukując najlepszej opcji w Internecie, z pewnością znajdziesz idealny pakiet dla dwojga. Dużo miejsc oferuje w cenie romantyczną kolację dla dwojga. Dodatkowo w pakietach spa dla dwojga znaleźć się mogą masaże dla Pana i rytuały kosmetyczne dla Pani. A po przeżywaniu tych atrakcji, możecie wspólnie spędzić czas na basenie czy w pokoju hotelowym, gdzie będziecie tylko i wyłącznie dla siebie. 

A gdy nie ma dzieci…

Część ośrodków z góry ogłasza się jako spa dla dorosłych. Oznacza to nic innego jak brak przystosowania miejsca pod najmłodszych. Nie ma dla nich żadnych atrakcji, którymi można byłoby umilić im czas. Dlatego też warto zastanowić się nad takim pobytem w miejscu, gdzie żadne dziecko nie będzie wybijało Was z rytmu romantycznej atmosfery. Wybierając pakiet dla dwojga nie dość, że będziecie mogli skorzystać z udogodnień i apartamentów, to również w niektórych ofertach znajdą się bilety wstępu na inne atrakcje poza obiektem noclegowym. Pakiety spa dla par w niektórych ośrodkach wellness oferują również możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego, dzięki czemu będziecie mogli razem wyruszyć na aktywną wyprawę w okoliczne lasy czy nad wodę.

Niezależnie od tego czy wybierzecie Tatry, czy Mazury, w każdym rejonie znajdziecie ośrodki spa, wellness i hotele z dużą bazą atrakcji. Wszystko, od czego zależeć może Wasz pobyt to odpowiedni termin i fundusze, które jesteście skorzy poświęcić na tę wspólne chwile. Pamiętajcie, że od czasu do czasu warto odciąć się od natłoku codziennych obowiązków i skupić się wyłącznie na drugiej osobie. Liczymy, że znajdziecie coś dla siebie, a majówka lub czerwcówka będą spędzone w cudownej atmosferze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.