Artykuł partnera.

Rozpoczął się nowy rok kalendarzowy, a Ty ciągle nie masz swojego osobistego plannera? Miejsce na ścianie w Twoim domu nadal zajmuje zeszłoroczny kalendarz i dochodzisz do wniosku, że już najwyższy czas, aby zaopatrzyć się w aktualny? Nie masz czasu biegać po sklepach i przebierać w gotowych kalendarzach, bo wiesz, że i tak żaden z nich nigdy do końca nie spełni Twoich oczekiwań? Zależy Ci na tym, aby kalendarz pasował do Twojej osobowości, a przede wszystkim do wystroju mieszkania? Jeśli na te wszystkie pytania, Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, to mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Zamów kalendarz personalizowany w sklepie internetowym Empik Foto i idealnie dostosuj go do wszystkich swoich potrzeb!

Kalendarz ze zdjęciem – organizator na miarę Twoich potrzeb

W naszym asortymencie znajdziesz 100 różnych wzorów kalendarzy ściennych w rozmaitych stylach i kolorach. Każdy z proponowanych szablonów możesz dodatkowo spersonalizować według własnych upodobań. Dostępny jest także pusty szablon, na który możesz nanieść swój indywidualny projekt. Oferujemy Ci intuicyjne i wygodne w obsłudze narzędzia, które w szybki i prosty sposób pomogą Ci stworzyć kalendarz ze zdjęciami na miarę Twoich potrzeb. Wybierz jeden z proponowanych formatów kalendarza i miesiąc początkowy, od którego kalendarz będzie się rozpoczynał. Teraz przejdź do trybu projektowania. Tutaj możliwości są niemal nieograniczone. Każda kartka z kalendarza może prezentować się zupełnie inaczej. Jeśli chcesz, aby Twój kalendarz był pełen pięknych wspomnień i budził w Tobie wzniosłe emocje, to uzupełnij go fotografiami swoimi i swoich bliskich. Możesz też wypełnić kalendarz inspirującymi grafikami i hasłami motywacyjnymi na każdy miesiąc, które będą mobilizować Cię do działania. Dostosuj styl kalendarza do wystroju swojego domu i uczyń go wyjątkową dekoracją ścienną Twojej kuchni, salonu lub sypialni.

Kalendarz ze zdjęciami – wszystkie ważne daty w jednym miejscu

Twój personalizowany kalendarz ze zdjęciami ma jeszcze jedną ważną, praktyczną funkcję. Już na etapie projektowania, jeszcze przed ostatecznym wydrukiem, możesz zaznaczyć i wyróżnić w kalendarzu wszystkie ważne dla siebie daty w aktualnym roku kalendarzowym. W ten sposób nie zapomnisz o urodzinach, imieninach, rocznicach, jubileuszach i innych ważnych świętach swoich bliskich. Jeśli na dany rok masz już zaplanowane wizyty lekarskie, zebrania, wyjazdy, spotkania służbowe, to również możesz nanieść je w kalendarium. Wykorzystaj do tego ramki, znaczniki i kliparty, które nie pozwolą Ci przeoczyć żadnego wydarzenia.

Kalendarz personalizowany – dlaczego Empik Foto?

Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych klientów, dlatego oferujemy Ci ogromny wybór różnorodnych kalendarzy ściennych, wśród których masz szansę znaleźć idealny planner dla siebie. Możliwość pełnej personalizacji kalendarza to niewątpliwa zaleta pozwalająca stworzyć gadżet niezwykle osobisty i dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Nasze kalendarze odznaczają się wysoką jakością wykonania i dbałością o najmniejsze detale. Nowoczesna technologia druku pozwala na dokładne odwzorowanie zdjęć i grafik, które umieszczasz w projekcie. Kalendarze personalizowane Empik Foto wyróżnia jeszcze jedna istotna rzecz – przystępna cena. Kalendarz w formacie A4 to koszt 49,90 zł, a w formacie A3 – 59,90 zł. W naszym sklepie możesz też często spodziewać się atrakcyjnych promocji, w których od ceny regularnej oferujemy nawet do 50% zniżki.

Zamów kalendarz ze zdjęciem w sklepie internetowym Empik Foto i zadbaj o swój komfort i dobre samopoczucie podczas organizowania swoich aktywności w kolejnym roku kalendarzowym.

Posted in: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.