Pojawienie się nowego członka rodziny potrafi wywrócić życie do góry nogami. Jednak wcale nie oznacza to, że nagle trzeba zacząć rezygnować ze wszystkich przyjemności. Zresztą nic tak przecież nie zbliża, jak wspólny, rodzinny wyjazd. Ciężko Ci uwierzyć, że apartamenty SPA nad morzem to dobry pomysł na wspólny wypad rodzinny? Czytaj dalej i przekonaj się sam!

Garść oczywistości…

Przypomnij sobie, gdy wcześniej wyjeżdżałeś gdzieś ze swoją drugą połówką — jaką bliskość wtedy czuliście, jak chłonęliście każdy moment i cieszyliście się każdą chwilą, pod koniec urlopu planując już kolejny. Tak właśnie działa wspólnych wyjazdów; wyjazdów z bliskimi. Każdy taki wypad zbliża, a już w szczególności wtedy, kiedy nie macie dla siebie tak dużo czasu, jak wcześniej, np. ze względu na pojawienie się dziecka. Oczywiście ten wyjazd będzie inny, bo jedziecie w większym gronie, ale pamiętaj, że „inny” nie znaczy gorszy, a im Was więcej, tym weselej!

Ale dlaczego akurat morze? Odpowiedź jest prosta. Nadmorskie powietrze to prozdrowotna bomba. Jod, wapń i magnez to tylko kilka składników, które w nim występują. Obecność tych związków doskonale wpływa na rozwój, odporność i zdrowie najmłodszych (dorosłych oczywiście również). Do tego Wasze płuca nigdzie tak nie odpoczną od smogu i zanieczyszczeń jak właśnie tu… w miejscu wolnym od alergenów.

Apartamenty SPA nad morzem z dzieckiem? Czy to w ogóle możliwe?

Możliwe i to jak najbardziej! Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni ośrodek wypoczynkowy. Odpowiedni, czyli taki w którym i dorośli i dzieci będą mieli możliwość zrelaksować się w ulubiony sposób. Np. oferta https://baginscyspa.com.pl/blog, to nie tylko spa nad morzem, ale także basen, z którego może skorzystać cała rodzina, czy sala zabaw z kolorowymi zabawkami dla pociech.

Podczas wyboru ośrodka chodzi o to, by po prostu nie popadać w skrajności. Wiadomo, że rodzice chcą jak najlepiej dla swoich pociech, jednak nie powinni przy tym zapominać również o swoich potrzebach. Zrelaksowany, szczęśliwy rodzic to równie szczęśliwe dziecko! Oczywiście działa to także w drugą stronę. Ciężko jest odpocząć, jeśli notorycznie słyszy się „Mamo, nudzę się”, dlatego zadbaj o to, by wybrany ośrodek posiadał w swojej ofercie atrakcje dla najmłodszych — chociażby takie jak wyżej wymieniony basen, plac lub salę zabaw czy animatora.

Apartament SPA nad morzem

Cztery pory roku nad morzem

Góry wyglądają przepięknie cały rok. Jednakże zimą miłośnicy górskich wędrówek muszą obejść się smakiem, ponieważ większość szlaków, ze względów bezpieczeństwa jest zamknięta. Tego problemu nie spotkasz podczas pobytu nad morzem! Niezależnie od pory roku plaże i nadmorskie parki są otwarte dla pieszych.

Jeśli marzy Ci się wyjazd rodzinny to wiedz, że właśnie jesienne i zimowe miesiące to najlepsza pora na pobyt nad morzem. Właśnie w tym czasie unosi się najwięcej bezcennych składników jak jod czy brom. Spacer po plaży jest najlepszą z możliwych inhalacji i formą terapii dla maluchów borykających się z infekcjami.

Prawdą jest, że zimne miesiące nie sprzyjają morskim kąpielom, ale bądźmy szczerzy – Bałtyk do ciepłych wód nie należy, więc i latem temperatura wody potrafi skutecznie zniechęcić. Dlatego, jeśli Ty i Twoja rodzina chcecie skorzystać z kąpieli, koniecznością w wybranym ośrodku będzie basen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.