Artykuł sponsorowany.

W sytuacji, kiedy normalne zakupy są praktycznie niemożliwe, lub życie wymusza na nas konieczność liczenia się z każdym groszem, idealnym pomysłem wydaje się kampania Media Markt wychodząca naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Jako że jedna z żelaznych reguł ekonomii stanowi, iż pieniądz zaoszczędzony, to pieniądz zarobiony, możemy dzięki licznym kodom rabatowym uzyskać naprawdę spore profity. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że obecna sytuacja epidemiologiczna niesie ze sobą znaczne ograniczenia, jednak nie zmienia to faktu, że życie toczy się nadal i aby prawidłowo funkcjonować musimy nabywać niezbędne do tego celu rzeczy. Tym bardziej że w trakcie izolacji i kwarantanny mamy aż za dużo czasu na myślenie, co nie zawsze wpływa korzystnie na nasze samopoczucie.

Kody rabatowe do Media Markt

Właśnie teraz dysponujemy wystarczającą ilością czasu by, zamiast zamartwiać się niepotrzebnie, zacząć rozwijać swoje zainteresowania. Dla jednych będzie to muzyka, inni zajmą się remontami, a jeszcze inni przystąpią do renowacji swojego ukochanego pojazdu. Można wreszcie bez reszty poświęcić się fotografowaniu przyrody lub eksperymentom gastronomicznym. Jednym słowem, to co miało być przekleństwem, może stać się okazją do fantastycznych odkryć. Właśnie w tym celu w Media Markt powstała idea rabatów i obniżek na najbardziej poszukiwane produkty techniczne i elektroniczne w ofertach:

  • Media Markt klub;
  • Besty produktowe-Top of the top;
  • Wszystkiego najzdrowszego.

Aby ułatwić poruszanie się w tym prawdziwym gąszczu korzyści, postanowiłem z bliska przyjrzeć się dla Państwa poszczególnym ofertom rabatowym.

Media Markt klub

Przystąpienie do tego programu nie wiąże się z żadnymi opłatami. Po dokonaniu rejestracji akcesyjnej uczestnik otrzymuje kartę klubu, która upoważnia do znacznych zniżek w stosunku do ceny ogólnie obowiązującej. Ponadto przewidziane są nagrody niespodzianki za dokonane zakupy.

Posiadacz kart ma prawo do wzięcia udziału w loteriach, akcjach promocyjnych skierowanych wyłącznie do klubowiczów.

Są też korzyści prawne w postaci wydłużonego 45-dniowego terminu odstąpienia od umowy sprzedaży, jak również możliwość reklamacji bez konieczności okazywania dowodu zakupu.

Besty produktowe-Top of the top

Wspaniały sposób nie tylko na oszczędzanie, lecz także na gromadzenie środków, które później można przeznaczyć na dowolny produkt w Media Markt. Za każde wydane w sklepie 500 złotych na karcie podarunkowej automatycznie pojawi się pięćdziesiąt. Jak poprzednio, wystarczy jedynie zgłosić swój udział w klubie Media Markt. Ceny produktów w koszyku od razu będą sumowane w celu naliczenia kwoty na kartę, nic więcej nie trzeba robić. Dodajmy, że członkostwo w klubie upoważnia nas do bieżącego wglądu za pośrednictwem sieci internetowej do historii transakcji.

Wszystkiego najzdrowszego

Propozycja jak najbardziej na czasie! Tysiące produktów zabezpieczających nas przed zanieczyszczeniami powietrza i nawilżacze w zasięgu ręki. Zakupy mogą wzbogacić nasze konto podarunkowe nawet o 350 złotych przy jednym zakupie! Zatem nie tylko oszczędzamy, lecz także dbamy o bezpieczeństwo swoje i naszych najbliższych!

Chcąc zapoznać się dokładniej z ofertą Media Markt, nie trzeba wychodzić z domu. Wszystko znajdziemy w sieci na stronie sklepu. Najważniejsze i o tym trzeba pamiętać, że wszystkie wymienione korzyści wynikają jedynie z naszej woli udziału w klubie Media Markt.

Żadnych opłat, żadnych obowiązków. Czysta przyjemność!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.