Artykuł partnera.

Speed dating stał się w ostatnich latach bardzo popularną formą poznawania nowych ludzi. Ten trend poszukiwania miłości rozwija się prężnie przede wszystkim w dużych miastach. Co warto o nim wiedzieć?

Czym jest speed dating?

Szybkie randki to jeden z rodzajów imprez dla singli, z reguły odbywających się w wyznaczonym miejscu i w gronie około 20-40 osób. Spotkanie takie może mieć miejsce w barach lub kawiarniach, gdzie uczestnicy mają możliwość porozmawiać z przedstawicielami płci przeciwnej w cztery oczy przez określoną ilość czasu. Najczęściej jest to zaledwie kilka minut, które pozwalają wstępnie się poznać. Dzięki temu w ciągu jednego wieczoru można poznać aż kilkanaście nowych osób. Po rozmowie należy zaznaczyć, które osoby najbardziej nas zaciekawiły, a koordynator spotkania jest odpowiedzialny za przekazanie tej informacji dalej, co umożliwia kontynuowanie kontaktu. Organizatorem takich imprez jest portal MiniRandki.pl, który zapewnia anonimowość uczestników oraz intymną, komfortową atmosferę. O spotkaniach można dowiedzieć się więcej na stronie internetowej.

Speed dating

Dla kogo przeznaczone są szybkie randki?

Speed dating został stworzony z myślą o osobach samotnych, które nie lubią poznawać nowych ludzi przez internet, a także zależy im na ćwiczeniu swoich umiejętności komunikacji. Co prawda można spotkać nowe osoby w różnych okolicznościach, nawet w klubie czy na ulicy, ale koordynowane spotkania dla singli zapewniają przestrzeń i czas na rozmowę, czego często brakuje w innych sytuacjach. Zabiegani, którzy na co dzień nie mają czasu na spotkania, docenią możliwość poznania ciekawych osób płci przeciwnej. Na speed dating może przyjść każdy, kto ma ochotę na nawiązanie nowych kontaktów i dobrą zabawę! Warto poczytać opinie i historie ludzi, którzy uczestniczyli lub uczestniczą w takich spotkaniach. Pozwalają one na zdobycie doświadczenia w kontaktach międzyludzkich i pokonanie własnych barier. W czasach, gdy większość życia odbywa się w internecie, warto zdecydować się na kontakty twarzą w twarz i nowe znajomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.