Mężczyzna robi kawe używając tampera
Category:

Tamper – niezbędne akcesorium każdego baristy

Jeżeli jesteś miłośnikiem kawy, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że bariści posiadają swoje sposoby oraz techniki na przygotowywanie aromatycznej kawy najwyższej jakości. Jest to bardzo złożony proces, który wymaga nie tylko wiedzy, ale również najlepszej jakości akcesoriów. W tym wpisie wytłumaczymy czym jest tamper i dlaczego powinniśmy go używać.

Czytaj dalej
Posted On :
ekspres do kawy
Category:

Jaki ekspres do firmy? Najczęściej wybierane ekspresy

Ekspres do kawy jest coraz częściej wybieranym elementem każdej firmy, czy biura. Większość osób codziennie wypija przynajmniej filiżankę kawy, dlatego warto zainwestować w taki sprzęt w swojej firmie. To także świetny sposób na przyjemnie spędzoną przerwę w pracy. W niniejszym artykule przedstawione zostaną najlepsze, najczęściej wybierane ekspresy do kawy dla firmy.

Czytaj dalej
Posted On :
sprzęt audio
Category:

Profesjonalny sprzęt audio

Artykuł sponsorowany. Firma Wireworld Audio to podstawowy globalny gracz, pod względem produkcji doskonałej klasy przewodów głośnikowych, interkonektów i przewodów sieciowych. Mnóstwo zastrzeżonych poprzez spółkę zmian oddało się na wielkie poprawienie klasy sygnału audio oraz wideo. Szczególne laboratoryjne testy pozwalały na duże dopuszczenie klasy obrazu oraz dźwięku przekazywanego poprzez przewody do takiego, z którym mamy do […]

Czytaj dalej
Posted On :