Artykuł sponsorowany.

Zakup podręczników na nowy rok szkolny to spore wyzwanie dla rodziców, przede wszystkim pod względem finansowym. Nowe podręczniki sporo kosztują, jednak są one niezbędne uczniom do nauki. Zamiast tradycyjnego zakupu książek w księgarniach, lepiej rozważyć możliwość zamówienia ich przez internet. Jakie korzyści za tym przemawiają?

Bez kolejek, bez stresu

W dzisiejszych czasach najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo. Na co dzień staramy się unikać zatłoczonych miejsc, niemniej jednak trudno o nich mówić w kontekście księgarni wraz z początkiem roku szkolnego, kiedy większość uczniów chce kupić potrzebne podręczniki. Kolejki, które ustawiają się do kas, często są bardzo długie i trudno zachować w nich wymagany, bezpieczny odstęp. Co więcej, aby skompletować podręczniki szkolne zazwyczaj konieczne jest odwiedzenie więcej niż jednej księgarni. Tymczasem w domowym zaciszu możemy zamówić wszystkie potrzebne książki przez internet. Nie musimy przy tym wychodzić z domu i narażać się na niebezpieczeństwo. Nie musimy stresować się także faktem, że stanie w kolejce pochłania mnóstwo cennego dla wszystkich czasu. Dodatkowo książki możemy zamówić w dogodnym dla nas momencie, zamiast ograniczać się do godzin otwarcia sklepu stacjonarnego.

Dostawa w kilka dni

Osoby chcące złożyć internetowe zamówienie na podręczniki często obawiają się, że będą musiały długo czekać na ich dostawę. Ta jednak zwykle odbywa się już po kilku dniach od złożenia zamówienia, dlatego uczniowie szybko zostaną wyposażeni w niezbędne pomoce naukowe. Dodatkowo klient ma do wyboru dogodne formy obioru przesyłki – może ja dostarczyć kurier wprost pod nasze drzwi lub możemy odebrać ją w dowolnie wyznaczonym przez nas punkcie. Często jest to znacznie szybsze rozwiązanie niż zamawianie podręczników w księgarni, bowiem nie wszystkie dysponują całą gamą podręczników dostępnych na miejscu. Realizacja takiego zamówienia może potrwać nawet kilka tygodni, podczas gdy zamówienie internetowe otrzymamy w znacznie krótszym czasie.

Zniżki i rabaty

Zamówienie podręczników w internecie jest dobrym sposobem na to, aby zapłacić za nie nieco mniej niż w sklepach stacjonarnych. Wynika to z faktu, że księgarnie internetowe często organizują różnego rodzaju promocje dla swoich klientów. Przy zamówieniu na kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset złotych, rabat już rzędu kilkunastu procent daje naprawdę sporą obniżkę. Dodatkowo przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty dostawa jest całkowicie darmowa. Zamawiając większą ilość podręczników nie trudno jest osiągnąć cenę, przy której nie będziemy musieli dodatkowo pokrywać kosztów dostawy.

W Gandalfcompl kupisz na przykład wyprawkę do szkoły oraz podręczniki (https://www.gandalf.com.pl/opis-promocji/szkolne-komplety/) w promocji, kupując jeden podręcznik dostajemy dodatkową zniżkę 10% na inne artykuły.

Posted in: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.